راهنمای خدمات فیلم نوشت

 

۱. بررسی فیلمنامه

بررسی فیلمنامه‌ گزارشی ۳ صفحه‌ای است که تمرکز آن بیشتر بر شخصیت‌ها و پیرنگ فیلمنامه است. این گزارش شامل لاگ‌لاین، درجه‌بندی «کانسپت»، «شخصیت‌پردازی»، «ساختار و پیرنگ»، بررسی اجمالی طراحی شخصیت‌های اصلی و پیرنگ فیلمنامه است. این گزارش با نظر کلی درباره پتانسیل فیلمنامه برای جذب مخاطب انبوه به پایان می‌رسد.

کارکرد: تصمیم‌گیری برای قبول یا رد فیلمنامه‌های پیشنهادی

مناسب: سرمایه‌گذاران، تهیه‌کنندگان و بازیگران

هزینه: تماس بگیرید

 

۲. تحلیل کامل فیلمنامه

تحلیل کامل فیلمنامه گزارشی ۷ الی ۱۰ صفحه‌ای است که کانسپت، ساختار، پیرنگ، شخصیت‌پردازی، کشمکش و دیالوگ‌های فیلمنامه را مورد بررسی دقیق قرار می‌دهد. این گزارش شامل لاگ‌لاین، درجه‌بندی «کانسپت، «ساختار»، «پیرنگ»، «شخصیت‌پردازی»، «کشمکش» و «دیالوگ» است. این گزارش همچنین شامل نمودار سیر عواطف اصلی، سیر تحول شخصیت اصلی، بررسی قابلیت‌ جذب مخاطب انبوه و جاذبه‌های قصه برای ستارگان سینما، و نظر نهایی درباره کلیت فیلمنامه است. 

کارکرد: رفع نقاط ضعف فیلمنامه و ارتقای قابلیت‌های تجاری آن

مناسب: تهیه‌کنندگان

هزینه: تماس بگیرید

 

۳. پخش‌یار

پخش‌یار خدمات جدیدی است که فیلم نوشت برای اولین‌بار به دفاتر پخش کمک می‌کند. جلب نظر اسپانسرها، اتخاذ استراتژی‌های مناسب برای بازاریابی و پروموشن فیلم، نحوه چینش صحیح سینماها و سانس‌های لازم برای دستیابی به فروش بهتر، بهبود رتبه آثار دفتر پخش در جدول رکورداران افتتاحیه و پرفروش‌ترین‌های سال، مانتیورینگ کامل وضعیت فیلم در گیشه به طور روزانه و هفتگی و مواردی از این قبیل، امکانات منحصر به فرد پخش‌یار برای دفاتر پخشی است که می‌خواهند با پخش‌کنندگان برتر گیشه به رقابت بپردازند.

کارکرد: بهبود عملکرد فیلم در مراحل بازاریابی و اکران سراسری

مناسب: دفاتر پخش

هزینه: تماس بگیرید

مدت زمان: ۶ هفته (از هفته هفتم به صورت هفتگی قابل تمدید است)

 

 

 

درباره

بابک حجازی، مدیر و مؤسس سایت فیلم‌نوشت، نویسنده، مترجم و مشاور تولید و پخش آثار سینمایی است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره او روی لینک زیر کلیک کنید:

https://www.linkedin.com/in/babakh82